Fundacja

Wszystkie produkty sprzedawane pod marką "MADOX design" należącą do DMN Brands sp z o.o. produkowane są wyłącznie przez przedsiębiorstwo społeczne,  FUNDACJA MADOX design.

Czym jest przedsiębiorstwo społeczne i jak działamy ?

Przedsiębiorstwa społeczne jako podmioty gospodarcze, powinny przynosić dochód, lecz jako podmioty gospodarcze, działające w celach społecznych, nie koncentrują się na maksymalizacji zysku dla udziałowców. Ich celem jest maksymalizowanie korzyści społecznych, np. poprzez dostarczanie dobrej jakości usług publicznych, działanie na rzecz rozwoju lokalnego czy przywracanie godności i niezależności ekonomicznej ludziom wykluczonym społecznie.

Tak właśnie działa nasza Fundacja. Nasi pracownicy pracują w przyjaznej atmosferze, maja elastyczny czas pracy, aby móc poświęcić czas rodzinie. Nie pracują na akord, skupiając się na jakości i jednocześnie nie uczestniczą w szaleńczym wyścigu produkcji, który stosuje coraz więcej firm wytwarzających odzież, wobec krawcowych.

Nasza Fundacja ma siedzibę w Brzezinach, mieście z wielowiekową tradycją krawiectwa "chałupniczego".Pracownia funkcjonuje w budynku modułowym wykonanym z kontenerów morskich wykonanym przez inne przedsiębiorstwo społeczne. Energooszczędny, inteligentny budynek wykonany w nowoczesnej technologii i w duchu minimalistycznego designu.