Jak dobrać rozmiar?

Poniżej znajdują się tabele wymiarów dla poszczególnych rozmiarów . Tabele umieszczone są również przy każdym produkcie w formie zdjęcia. Nasze ubrania zmierzyliśmy rozłożone na płasko, bez naciągania. Wymiary w tabelach są orientacyjne, faktyczne wymiary mogą odbiegać o ok 1 cm od podanych. 

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

Weź jakąś swoją rzecz która jest rozmiarowo odpowiednia, np spodnie. Połóż na płasko na twardej powierzchni, np podłodze lub stole. Zmierz szerokośc w pasie, długość zewnętrzną i wewnętrzną nogawek, oraz ew. ich szerokość. Porównaj z danymi z naszych tabel.


JAK PORÓWNAĆ WYNIKI POMIARÓW Z TABELAMI?

Kilka przydatnych infomracji podczas porównywania wymiarów Twoich spodni z naszymi tabelami:

-niektóre nasze ubrania mają elastan, który pozwala na ich rozciągnięcie i łatwiejsze dopasowanie do sylwetki. Te można zamawiać "na styk" 

-spodnie materiałowe 100% bawełny nie rozciągają się, dla Waszej wygody radzimy zamawiać z lekkim zapasem 

-jeansy zwykle rozchodzą się po pierwszym dniu noszenia o ok 1 cm na szerokości w pasie (ogólnie ok 5%). Jeśli się w nich zapinasz, ale są lekko ciasnawe, daj im szansę, pochodź po domu przez kilka godzin, bardzo możliwe że po tym czasie będą dobre.

Pamiętaj, że w razie źle dobranego rozmiaru, zawsze jest możliwość wymiany (w miarę dostępności rozmiarów). Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy mailowo, oraz pomożemy dobrać rozmiar :)


GÓRY


T-shirty męskie i unisex

T-shirty damskieParki

Kurtki krótkie

Bombery unisexKoszule męskie


Koszule damskie z dłuższym tyłem


Bluzy


DOŁY


Spodnie Madoxy (z kieszenią z przodu)Spodnie bufki


Spodnie cygaretki (damskie)

Szorty


Spodenki z niskim krokiem